Niechorze plaża

Niechorze

Niechorze – kurort nad morzem w pobliżu miejscowości Rewal

Niechorze to jest niewielka, przyjazna oraz ciekawie usytuowana miejscowość wypoczynkowa znajdująca się w województwie zachodniopomorskim. Po sezonie letnim, w rejonie miejscowości żyje niecałe tysiąc ludzi. Jej rejon obejmuje tylko cztery km2.

Niechorze i interesujące atrakcje turystyczne.

Niechorze proponuje dużo atrakcji, a najpopularniejszą z nich jest latarnia morska. Umożliwia ona podziwianie morza i sąsiednich wiosek. Godne polecenia są również różnego rodzaju kamieniczki oraz osady rybackie z starych lat. Można również zobaczyć muzeum miniaturowych latarni morskich, w którym znajdują się makiety latarni morskich z wybrzeża polskiego. Podczas zwiedzania są one omawiane przez doświadczonych przewodników.

Niechorze oraz bazy noclegowe, jakie są oferowane w okolicy.

Niechorze to miejscowość leżąca na wybrzeżu rewalskim. Każdy miłośnik nadmorskiego wypoczynku może znaleźć tu ofertę odpowiednią dla swojej rodziny. Możliwy jest odpoczynek w pensjonatach, domach letniskowych niechorze.pl , hotelach, pokojach, apartamentach, domkach kempingowych, ośrodkach wczasowych oraz domkach letniskowych, czy też na polach namiotowych.

Jakie miejscowości są zlokalizowane obok miejscowości Niechorze?
Niechorze jest położone w bliskim sąsiedztwie miejsc, tj.: Pobierowo, Rewal, Trzęsacz, Pogorzelica czy też Pustkowo. Proponują one bardzo sporo ciekawych atrakcji, obiektów noclegowych oraz punktów gastronomicznych. Goście zainteresowani bardziej znanymi miejscowościami mogą pojechać na wycieczkę do Międzyzdrojów oddalonych o około 50 kilometrów od miejscowości Niechorze.
Czy w Niechorzu i okolicy znajdziemy jakieś kluby taneczne?
Jeśli jesteś miłośnikiem albo fanką nocnych szaleństw przy muzyce, to dobrą informacją dla Ciebie będzie to, że na terenie miejscowości Niechorze znajdują się kluby oraz inne miejsca, w których można tańczyć przy hitach muzycznych. Poza tym Niechorze często organizuje różnego rodzaju imprezy kulturalne i koncerty w czasie lata.
Czy w Niechorzu można trafić na jakieś wydarzenia kulturalne oraz sportowe?
Tak. W każdym sezonie letnim odbywają się różnego typu koncerty oraz inne ciekawe wydarzenia. Nie należy też zapominać o zawodach piłki nożnej i siatkówki plażowej, którymi mogą się cieszyć kibice z całego obszaru naszego kraju. Warto zapoznać się z planem imprez rozwieszonym w Niechorzu oraz znajdującym się w sieci.
Czy plaża w Niechorzu jest czysta i zadbana?
Jak najbardziej tak. Niechorze proponuje swoim gościom czystą i rozległą przestrzeń plażową, więc nawet w czasie największego ruchu, każdy będzie potrafił znaleźć miejsce do plażowania przy morzu. Na plaży można się bez problemu opalać oraz kąpać się w Morzu Bałtyckim. Oferowane są też inne atrakcje dodatkowe dla miłośników plażowej i wodnej zabawy.
© U Janiny
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja