Pustkowo domki

Pustkowo


Pustkowo – miejscowość nadmorska


Miasto Pustkowo to niewielka, niezwykle urokliwa miejscowość wakacyjna nad morzem Bałtyckim. Leży w północnej Polsce (powiat Gryfice), na urokliwym wybrzeżu Rewalskim. 
W lato napływa w to miejsce masa gości - także z zagranicy. Chwalą nadbałtyckie Pustkowo za dużą plażę, lasy jak również mało ludzi. Spora możliwość noclegów, dużo rozrywek i barów sprawia, że to miejsce stworzone na wakacyjny odpoczynek.


Baza noclegowa zapewniana przez Pustkowo


Szukając destynacji na odpoczynek w ciszy, Pustkowo wydaje się być najlepszym miejscem. Szukając obiektu masz do dyspozycji sporą ofertę na stronę pustkowo.com.pl willi, domów wczasowych, pokoi prywatnych, domków drewnianych, campingów. Każdy znajdzie w tym miejscu nocleg najlepszy dla siebie i dzieci.


Pustkowo i interesujące ciekawostki turystyczneMiasto Pustkowo, pomimo, że małe, oferuje jednakże odwiedzającym je podróżnikom dużo rozmaitych miejsc do zobaczenia. Największą jest czysta, szeroka plaża, gdzie wyznaczono miejsce strzeżone. Na tym kąpielisku nie ma tak dużo wczasowiczy, jak w innych miejscowościach.  To wspaniałe miejsce na odpoczynek i kąpiele.
Następną największą atrakcją jest wysoki na około 20 metrów Bałtycki Krzyż Nadziei. To duplikat krzyża znajdującego się na Giewoncie w Zakopanem. Trzecim miejscem , który powinno się zobaczyć  w mieście Pustkowo będzie Park Przyjaciół Pustkowa, posiadający lokalizację przy morskim nabrzeżu. 
Pięknie przystrzyżone drzewka, kolorowe rabatki, place zabaw oraz wiele prześlicznych ścieżek to to, co zwraca uwagę urlopowiczy. Pobliskie regiony służą też spacerom na nogach i wyprawom rowerem. Przebiega tu trochę możliwych szlaków.

© U Janiny
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja