Rewal latem

Rewal

Wakacje w Rewalu

Tutaj błękit nieba spotyka się z nieograniczonością tafli wody. Nadmorski Rewal - turystyczny rejon morski, w którym spędzisz niezapomniane momenty. W wakacyjnym sezonie tętni życiem, jednocześnie pozwalając na szczęśliwy relaks. Chwile wypoczynku uatrakcyjni wylegiwanie się na pięknej pełnej piasku plaży, która może pochwalić się Niebieską Flagą – ogólnoświatową nagrodą przyznawaną utrzymanym w czystości, bezpiecznym i najodpowiedniejszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Atrakcje turystyczne, tu każdy znajdzie coś dla siebie

Leniuchowanie na piasku to nie jedyna atrakcja, która czeka na gości, zdecydowanych przybyć do Rewala. Fascynujących atrakcji tu nie brakuje.
Fascynującym obszarem jest deptak, wraz z rzeźbami dużych wielorybów. To kluczowe miejsce zgromadzeń, z którego ukazuje się niezapomniany panorama na rozległe morze. Nie zabraknie także zabaw dla dzieci – miasteczko dysponuje rozmaitymi i sprawdzonymi placami do zabawy, oraz wieloma ogrodami tematycznymi.

Noclegi dla każdego

W miejscowości wyszukamy dużo punktów zakwaterowania. Nie brakuje tu noclegów, które sprostają nawet najbardziej dużym życzeniom. https://rewal.net.pl/noclegi- to duża baza noclegowa, w której odszukacie m. in. różne kwatery, apartamenty, hotele, domki, pokoje oraz pensjonaty, będące otwarte w sezonie, jak i całorocznie.

W którym miejscu jest coś, co warto odwiedzić w pobliżu ?
Znanym obszarem Rewala, jest plac z pomnikami wielorybów i z platformą widokową. Bardzo popularna jest aleja zakochanych oraz uliczka róż. Park z rzeźbami wielkich wielorybów to wyjątkowe miejsce, które zostanie w pamięci każdego dziecka na długi czas. Gdy będziesz w pobliżu bezwzględnie musisz zobaczyć latarnię morską w Niechorzu. Gdy będziesz wyjeżdżać poza Rewal, miej na uwadze, że warto zwiedzić Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie.
Czy w Rewalu znajduje się knajpa w której smacznie zjemy?
W samym Rewalu jest kilka restauracji cieszących się dobrą opinią. Dobrze zjecie w Sabacie, który znajduje się blisko deptaka i w lokalu, który nazywa się California (która zaprasza przez cały rok), która dodatkowo umili nam czas, oferując widok na morze. W restauracji Cafe Rancho także bardzo dobrze zjesz oraz znakomicie spędzisz swój czas, zarówno latem i w okresie jesienno-zimowym. Domki letniskowe Rewal, zobacz listę.
Czy blisko Rewala można zobaczyć latarnię morską?
W Niechorzu, zaledwie 3,5 km od Rewala znajduje się duża latarnia morska. Jest to obowiązkowy punkt do zobaczenia. Latarnia morska jest dostępna dla turystów, jednak by oglądać rozciągający się wokół widok na Rewal, Niechorze i okolicę, trzeba przejść 210 stopni prowadzących w górę.
Dlaczego wybrać się do Rewala?
Rewal - jedna z najpopularniejszych miejscowości morskich. Miasteczko Rewal posiada obecnie dużo do zaoferowania zarówno młodym, jak i również starszym wczasowiczom. Tutaj czeka na Ciebie dużo atrakcji i wspaniała, pełna piasku plaża.
Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
© U Janiny
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja